Güzellik Merkezi Hizmetlerimiz

Hydrafacial

Bir tür yaşlanma karşıtı bakım yöntemi olan hydrafacial; cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde de kullanılan bir işlemdir. Vakum yöntemi ile çalışarak cildi derinlemesine temizleyen cihaz, enjeksiyon ve benzeri yöntemler içermediği için hydrafacial tamamen ağrısız ve acısızdır.

Diyetisyen

Profesyonel vücut analizi sonrasında, kişiye özel planlanan beslenme programını oluşturmaktadır. Kilo verme, kilo alma, kilo kontrölü, hastalıklarda beslenme, sporcu beslenmesi, hamilelikte beslenme, emziren anne beslenmesi, özel durumlarda beslenme gibi birçok farklı alanda sağlıklı ve kaliteli yaşamınız için hizmet vermektedir.

Epilasyon

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmanın en sağlıklı ve en hızlı yöntemidir. Lazer epilasyonun temeli cilde uygulanan lazer enerjisinin, tüy köklerine ulaşmasıdır. Kökler bu enerjiyi melanin pigmenti sayesinde emer ve tüy köklerini ısı enerjisiyle yok etme ya da uzama özelliğini kaybetmesine yol açar.

Cryo Lipoliz

Artık kilo problemi olan insanların vücutlarındaki yağı dondurma yöntemiyle atan ve kilo vermelerini sağlayan yeni bir teknoloji var.

Podoloji

Ayak hastalıkların üzerine tedavi ve bakım hizmeti sunan bir sağlık alanıdır.

G5 Masajı

Ritmik bir masaj aleti olan özel cihazı ile uygulanan, hızlı titreşimlerle sıkılaşma sağlayan ve selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj, yüze, dudaklara ve göz kapaklarına, göz kaplaması ve diğer kalıcı renklendirici renkler gibi, makyajı andıran tasarımlar üretme aracı olarak dövmelerden yararlanan kozmetik bir tekniktir.

Kirpik Perması

Kirpiklerin belirli bir süre içinde uzun ya da kısa sert ve aşağıya doğru kirpiklerin kalıcı olarak kıvrık kalmasını, form kazanmasını sağlayan kozmetik işlemdir. Ortalama 2 ay süreyle kirpikleriniz doğal kıvrık kalabilir.

Microblading

Microblading, cilde yarı kalıcı pigment eklemek için birkaç küçük iğneden yapılmış küçük bir el aletinin kullanıldığı bir dövme tekniğidir.

İpek Kirpik

İpek kirpik, içerdiği ipek ve ipeksi yumuşaklık nedeniyle kullanılan malzemeye ve yapılan uygulamaya verilen gelen isimdir.

Protez Tırnak

Tırnakları uzatmak ya da farklı şekiller vermek için doğal tırnağa jel yada akrilik malzemeleri kullanılarak yapılan bakım uygulamasıdır.

Cilt Bakımı

Cilt bütünlüğünü destekleyen, görünümünü iyileştiren ve cilt koşullarını hafifleten çeşitli uygulamalardır.

Kavitasyon

Bir sıvıda sıvıya etki eden kuvvetlerin sonucu buhar boşluklarının oluşmasıdır. Genellikle, bir sıvının, basıncın nispeten düşük olduğu sıvıdaki boşlukların oluşumuna neden olan basıncın hızlı değişimlerine maruz kaldığı zaman oluşmaktadır.

Radyofrekans

radyofrekans dalgası ısı enerjisine dönüşür; cilt altında bulunan fibroblast hücrelerini harekete geçirir. Bu sayede ciltte yoğun miktarda yeni kolajen lif üretimi başlatılmış olur.Radyofrekans cilt bakımı cilt gençleştirme yöntemlerinden biridir ve günümüzde sıkça tercih edilmektedir.

Lenf Drenaj

Masaj Cihazı Lenf drenaj,bölgesel incelme,selülit ve sıkılaşma programlarında sonucun etkisini artırmak için kullanılan bir yöntemdir.

Kalıcı Oje

Kalıcı oje uygulaması ile çok uzun süre ojelerde çıkma ya da bozulma olmaz. Düzgün, pürüzsüz, parlak ve bakımlı bir görünüm elde edilir. Tırnak kusurlarını kapatır. Kalıcı oje tırnaklarınıza hava ve su geçmesini engellemediği için tırnaklarınıza zarar vermez ve sararma yapmaz.

Karbon Peeling

Karbon peeling, cildin gençleşmesi sağlanmak amacıyla ciltte görülen sivilceler, lekeler gibi sorunların ortadan kaldırılması için uygulanan bir işlemdir.Uygulama sonrasında cilt daha parlak görünüme sahip olur ve cildin gençleşmesi sağlanır. Tüm bunların yarı sıra açık renkteki tüylerinde de yok edilmesinde oldukça etkili bir uygulamadır.

Dermaroller

Cilt altında, yeni üretimlerle dolgunlaşma ve sıklaşma cilt yüzeyinde de gençleşme ve tazelenmesini sağlayarak, hücre üretimi iyice yavaşladığı dönemlerde yaşlılık lekeleri ve deri incelmelerini ortadan kaldıran Dermapen uygulaması aynı zamanda kişinin cilt kusurlarını onarma, cilt yaşlanmasını önleme, kırışıklıkları azaltma amaçlı yapılan yöntemlerden biridir.